Login | Bliv medlem
Til forsiden Sommerhus på Langeland
  Forside |  Forum |  Tilbud |  Læsestof |  Links |  Køb/salg |  Søg |  Aktivbruger |  Konkurrencer |  Info |  Fangster.dk
Auktion

Auktioner i alt: 93
oprettet i dag: 0
lukker i dag: 0

123nu.dk sommerhus

Tip en fiskekammerat! Tilføj Lystfisker Forum til foretrukne Gør Lystfisker Forum til startside

Søg i Auktion:

Seneste tilbud
indtastet af grejbutikkerne

flere tilbud

Danmarks største Grejbutik på nettet

Oversigt  |  Opret auktion  |  Aktiv bruger tilmelding  |  Regler

Iron feather II 10 fod 12-48 + shimano sedona 6000
Højeste bud: 915,00 kr.
Landsdel: 6200 - aabenraa
Ejermand: henrik Jordt
Der kan ikke længere bydes på denne vare.

Laksesæt!!! Skal du til Norge eller Sverige og prøve kræfter med de store laks - eller mangler du bare et sæt der kan håndtere store fisk - så værsgo .. begge har fisket lidt - stang med kork patina , hjul med enkelte ubetydelige ridser !

Afhentes ellers porto !

Klik for stor udgave

Sådan er der budt
915,00 kr.Ole W. Knudsen 08-06-2024 16:59:24

© Copyright 123nu.dk - Siderne bestyres af 123nu.dk / Lars Aagaard