Auktion
Auktioner i alt: 90 oprettet i dag: 0 lukker i dag: 0
Dato: 27-07-2024 Tid: 10:26:09 | Iron feather II 10 fod 12-48 + shimano sedona 6000 | Højeste bud: 915,00 kr. Lukker: 08-06-2024 23:34:12 | Landsdel: 6200 - aabenraa Ejermand: henrik Jordt
| Der kan ikke længere bydes på denne vare. Laksesæt!!! Skal du til Norge eller Sverige og prøve kræfter med de store laks - eller mangler du bare et sæt der kan håndtere store fisk - så værsgo .. begge har fisket lidt - stang med kork patina , hjul med enkelte ubetydelige ridser !
Afhentes ellers porto ! |  Klik for stor udgave |
| Sådan er der budt | |
915,00 kr. | Ole W. Knudsen 08-06-2024 16:59:24 |
Dato: 27-07-2024 Tid: 10:26:09